CZ | EN | DE | FR | ES

 

 

Péče o ústní dutinu

V posledních letech vědci shromáždili mnoho klinických dat pro podporu teorie, že zánět dásní, kromě věku a několika dalších predispozic, je velmi důležitým faktorem pro progresi parodontózy. Dobrá ústní hygiena a antimykotické účinky účinných látek v přípravcích proti parodontóze značně urychlují regenerace tkání, odstraňují zánět dásní a působí tak proti vzniku parodontitidy.

Přejít na e-shop

 

 

Parodontóza
Periodontální nemoc patří do skupiny zánětlivých onemocnění podpůrných tkání zubů, které jsou způsobeny bakteriemi. Není jen onemocněním závěsného aparátu zubů, je to chronické infekční onemocnění, které ohrožuje celý organismus. Bakterie žijící parodontálním chobotu se mohou pomoci krevního oběhu dostat do celého těla, takže mimo velmi nepříjemné ztráty zubů hrozí postiženým také srdeční a cévní onemocnění a tudíž i zvýšené riziko infarktu. V posledních letech vědci shromáždili mnoho klinických dat pro podporu teorie, že zánět dásní, kromě věku a několika dalších predispozic, je velmi důležitým faktorem pro progresi parodontózy. Dobrá ústní hygiena a antimykotické účinky účinných látek v přípravcích proti parodontóze značně urychlují regenerace tkání, odstraňují zánět dásní a působí tak proti vzniku parodontitidy.

Chytrá houba Pythie Bio Plus - výplachová ústní voda obsahující unikátní složení mikroflóry, která příznivě působí v ústní dutině při sklonu k zánětům dásní. Je vhodným doplňkem při péči o chrup a dásně, osvěžuje dech. Přípravek se dodává v šumivých tabletách a rozmíchává se s pitnou vodou.

Bio Plus - výplachová ústní voda obsahující unikátní složení mikroflóry, která příznivě působí v ústní dutině při sklonu k zánětům dásní. Je vhodným doplňkem při péči o chrup a dásně, osvěžuje dech. Přípravek se dodává v sypkém prášku a rozmíchává se s pitnou vodou.

Oba přípravky jsou k dostání v lékárnách.

 

 

připravujeme pro vás novinku v BIO kvalitě

BIO Plus Forte - přípravek pro ústní hygienu ve formě kapek do vody, určený k výplachu ústní dutiny